Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітали працівників Служби Безпеки України з професійним святом

  

25 березня в районному управлінні СБУ в області відбулися урочистості з нагоди професійного свята– Дня Служби безпеки України.
 
  

  

25 березня в районному управлінні СБУ в області відбулися урочистості з нагоди професійного свята– Дня Служби безпеки України.
 
  
Привітати співробітників спецслужби прийшли перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович та заступник керівника апарату райдержадміністрації Іван Бурій.  На початку присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять колег, загиблих в антитерористичній операції на Сході.
Відкрив урочисте зібрання начальник районного управління СБУ  Роман Парфан. Він привітав колег та ветеранів зі святом і побажав їм міцного здоров‘я, миру, благополуччя, витримки та вагомих успіхів у роботі на благо нашої держави й українського народу.
 
У привітаннях керівників було відзначено, що Служба безпеки України виконує надважливі завдання у захисті держави і подякували співробітникам спецслужби за їхню відданість, відвагу та професіоналізм.  
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *