Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітання голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови Івано-Франківської обласної ради з Днем Незалежності України

 

news-image

 

news-image

Дорогі  прикарпатці!

Сердечно вітаємо Вас з найбільшим національним святом українського народу — Днем Незалежності! 22 роки тому на карті світу з’явилася молода держава з багатовіковими історичними та культурними традиціями. Український народ вперше за сотні років отримав право самостійно визначати долю своєї країни. Разом із тим, здобуття Незалежності зобов’язує нас будувати країну так, щоб нею пишалися наші діти й онуки. Український народ уже пройшов не одне випробування на політичну та громадянську зрілість, виваженість і толерантність. Зараз перед Україною і її громадянами стоять складні й великі завдання, проте перед нами відкритий широкий простір для економічного, культурного й духовного розвитку. Україна має всі передумови, щоб вже найближчим часом офіційно стати повноправним членом європейської спільноти.

Відзначаючи 22-у річницю Незалежності України, бажаємо усім вам міцного здоров’я, особистого щастя, земних гараздів і статків, Божого благословення, тепла та затишку у ваших домівках, нових перемог та здобутків у житті та праці на благо ваших родин та прикарпатської громади, на славу Україні!    

Голова Івано-Франківської обласної              Голова Івано-Франківської обласної

державної адміністрації                                    ради Василь Скрипничук

Михайло Вишиванюк    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *