Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітання голови ОДА Василя Чуднова з Новим Роком та Різдвом Христовим

      Шановні краяни, дорогі прикарпатці!
2013-й рік відходить у історію. У двері стукає рік 2014-й.

      Шановні краяни, дорогі прикарпатці!
2013-й рік відходить у історію. У двері стукає рік 2014-й.
Впевнений: багатьом з вас рік, що минає, запам’ятався безліччю приємних спогадів. Мені, наприклад, він запам’ятався тим, що цього року моя старша онучка вступила до Київського національного медичного університету, а молодша онучка – пішла до першого класу. Переконаний, у житті кожного з вас цьогоріч трапились такі події, завдяки яким цей рік запам’ятається вам на все життя.
Наприкінці року наші люди зазвичай підбивають підсумки. Що можна сказати про рік, який йде? Минає ще один цікавий і насичений етап життя нашої країни – етап, сповнений надій, звершень, перемог, десь – труднощів, а десь – радощів від їх подолання.
Весь цей рік Україна, а у її складі і наше Прикарпаття, впевнено рухалися до європейських стандартів життя. Весь рік ми будували у себе Європу. Шлях цей, ви знаєте, був нелегким, тернистим. Деякі непопулярні, проте спрямовані на захист інтересів України та українців, заходи керівництва держави не завжди знаходили розуміння у суспільстві. Чимало людей вийшли на майдан. І це добре. Адже той емоційний підйом, у якому наші громадяни вийшли на захист своїх прагнень до європейської України продемонстрував: українці – це сформована свідома нація – нація, здатна до консолідації зусиль заради спільного блага, заради майбутнього. А отже усі євроінтеграційні зусилля Президента України, Уряду, нас з вами просто-таки приречені на успіх. Я вірю: Україна буде у Європі. І увійде туди не жебрачкою з простягнутою рукою, а рівноправним партнером, з яким рахуватимуться великі розвинені державі, з яким вже рахуються європейські країни і над чим в даний момент успішно працює Президент України Віктор Федорович Янукович.
В переддень Нового, 2014-го, року хочу побажати вам міцного здоров’я, злагоди. А ще віри. Віри в себе, віри в людей, віри в те, що, не зважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною.
      З Новим роком вас та Різдвом Христовим, дорогі прикарпатці!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *