Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітання голови райдержадміністрації з нагоди відзначення Дня державної служби

Шановні колеги!
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

Шановні колеги!
Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!

 Основними цілями і завданнями державної служби є сприяння незмінності конституційного ладу, створення умов для відкритого громадського суспільства, захист прав і свобод громадян, а також забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади, відповідно до їх завдань, повноважень і компетенції.

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та своїй державі.

Впевнений, що діяльність державного службовця, яка побудована на принципах високого професіоналізму, дотримання верховенства права, відданості справіта установлених моральних і духовних якостей, дає можливість ефективно служити своєму народові, забезпечувати високий авторитет державного службовця, а отже авторитет державної влади вцілому.

Від Ваших щоденних напоглевих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави.         

Прийміть вітання з нагоди професійного свята, побажання успіхів у нашій важливій і відповідальній справі. Міцного Вам здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень, миру і злагоди Вам і Вашим родинам.Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

  
З повагою
Голова райдержадміністрації                                                                                                                  Олександр Кеніз
 
 
 
 
 
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *