Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Привітання голови районної державної адміністрації з Днем медика

Шановні працівники медичної галузі Надвірнянщини!
 

Шановні працівники медичної галузі Надвірнянщини!
 
День медичного працівника –  мить перепочинку у повсякденній напруженій роботі лікарів.  І  лікарі заслужили на цю мить! Медичні працівники  виконують свій професійний обов’язок достойно, тому, що працюють і вдень, і вночі, тому, що допомагають новому життю прийти у цей світ і беруть на себе біль та відчай тих, чий життєвий шлях закінчується у них на очах.
Лікарська професія потребує люблячого серця і милосердя,  вимагає самопожертви, мужності, людяності, глибоких фахових знань і практичного досвіду, прагнення  лікувати й рятувати людей.
Лише лікар може повернути людині надію на світле і радісне майбутнє.  За це він гідний глибокої шани та поваги суспільства, бо саме завдяки йому – кожен може бути впевненим у своєму завтрашньому дні.  Та лікар сьогодні переживає не найкращі часи: він у буденних турботах, пошуках.
Нехай же цей святковий день дарує міцне здоров'я, бадьорість, невичерпну енергію і наснагу кожному з Вас! Нехай біди і негаразди обходять Вас стороною, добробут  і радість панують у Ваших оселях,  повага і розуміння  колег та друзів завжди будуть з Вами.  Хай Ваші серця зігріває Віра, Надія та Любов.  
 
З повагою
 
голова районної
державної адміністрації                                                                                          Олександр Кеніз                       

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *