Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Питання підготовки та проведення весняно-польових робіт


    Голова районної державної адміністрації Юрій Касіянчук провів нараду з керівниками фермерських господарств.


    Голова районної державної адміністрації Юрій Касіянчук провів нараду з керівниками фермерських господарств.
На нараді були присутні: Михайло Клюфінський – начальник агропромислового розвитку, Ганна Гутин – начальник відділу фонду від нещасних випадків на виробництві, Олексій Даган – начальник насіневої інспекції, Ганна Козак – начальник відділу захисту рослин та керівники сільськогосподарських підприємств району. На даний момент в районі існує 22 фермерські господарства.
Одним з основним питанням для обговорення стало «Про стан підготовки та проведення весняно-польових робіт 2013 року». Кожен з фермерів висловив та виклав пропозиції щодо розвитку сільського господарства в районі та його інвестування.  Обговорили про стан забезпечення насінням  та мінеральними добривами фермерських господарств. Олексій Даган зазначив, що підчас перевірки виявлено, що посівним матеріалом СГ району забезпечено на 100%, і посіви будуть проводитись згідно всіх агротехнічних норм.

Також порушили питання про знищення борщівника на території району.  Вирішили знищувати, як механічно так і за допомогою отруйних хімічних речовин.
Голова районної асоціації фермерів Володимир Чумбей порушив питання про фінансову підтримку фермерських господарств з районного бюджету та районних програм.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *