Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Рада міністрів Євросоюзу схвалила рішення про скасування візових вимог для громадян України

Дорогі надвірнянці!
 

Дорогі надвірнянці!
 
«Кривава боротьба Героїв Небесної Сотні, учасників АТО та всього українського суспільства принесла нам перемогу.  Ми стали, ще ближчі до Європи. Здійснилися мрії тисячів, мільйонів українців. Сьогодні  остаточно ухвалено рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України. Сам безвізовий режим запрацює в червні – через 20 днів після публікації рішення у "Офіційному бюлетені" ЄС. "Безвіз" дозволить українцям в'їжджати на територію Євросоюзу на термін до 90 днів у кожен 180-денний період із діловою та туристичною метою, а також у сімейних справах. Для в'їзду на територію ЄС без візи необхідно мати біометричний закордонний паспорт.
Цей день став історичною подією. Можна без перебільшення стверджувати, що для вступу до європейського співтовариства зроблено чимало. І варто відзначити, утверджуючи принцип політики добросусідства та поглиблюючи співпрацю з Європейським Союзом, Надвірнянщина була  і є активним учасником цього процесу.
Та разом із цим, обравши курс на утвердження демократичних принципів, попереду нас  чекає велика робота, яка вимагає об’єднання зусиль, високого професіоналізму  та відповідальності.
Тож цього дня бажаю Всім єдності та відданості європейським цінностям, дружнього та теплого спілкування і нових перспектив розвитку України як європейської держави.

З повагою 
голова районної
державної адміністрації                                                                                    Олександр Кеніз 
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *