Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Радник голови ОДА Сергій Кузан: Давайте пам’ятати, яку ціну ми платимо за нашу державу, давайте бути об’єднаними

29 січня в Україні вшановують пам’ять Героїв Крут. 103 роки тому кілька десятків українських юнаків виступили проти багатотисячної більшовицької армії, щоб власною кров’ю написати одну з найгероїчніших сторінок історії нашого народу.

Вшанувати світлу пам’ять та помолитися за упокій їх душ біля символічного Хреста борцям за волю України в Меморіальному сквері Івано-Франківська зібралися представники обласної та міської влади, духовенство, представники громадськості.
«Сто три роки тому молоді хлопці, добровольці визвалися захисти молоду Українську державу від московської навали. Чи можна їх вважати героями? Так, безперечно можна. Чи можна їх вважати жертвами? Ні. Будь-який військовий фахівець скаже, що бій під Крутами був прикладом військової звитяги та успішної військової операції. Але через роздробленість та партійні інтереси, які переважили над загальнодержавними ми сто років назад втратили цю державу. Давайте пам’ятати, яку ціну ми українці платимо за роки боротьби за цю державу. Давайте бути об’єднаними», – зазначив у своєму виступі радник голови облдержадміністрації Сергій Кузан.
Учасники заходу поклали квіти до символічного Хреста, могил Героя України Романа Гурика, правоохоронців та добровольців, стели наших краян, полеглих під час війни на Сході України та могили стрільців Української Галицької Армії.
Представники духовенства разом з присутніми помолилися за полеглих у бою під Крутами та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *