Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Район готується до відзначення Дня захисника України

7 жовтня 2015 року заступник голови райдержадміністрації  Богдан Зеленчук провів засідання оргкомітету з підготовки та проведення в районі Дня захисника України.

7 жовтня 2015 року заступник голови райдержадміністрації  Богдан Зеленчук провів засідання оргкомітету з підготовки та проведення в районі Дня захисника України.
Було ознайомлено присутніх з планом проведення заходів в районі з нагоди відзначення Дня захисника України, 73-ої річниці створення УПА та Дня Українського козацтва, відповідно до спільного розпорядження райдержадміністрації та районної ради.
Зокрема зазначалося, що святкування розпочнуться 14 жовтня в м. Надвірна біля Могили  борцям за волю України, де відбудуться урочистості за участю представників районної та місцевої влади, духовенства, ветеранів УПА, воїнів АТО, учнівської молоді та громадськості району. Пізніше в районному будинку культури відбудеться святковий концерт патріотичної пісні. Також відбудеться конкурс стройової пісні та строю серед учнівської молоді.
Планується 13 жовтня провести козацькі забави в залі ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття». Крім цього патріотичні заходи планується провести в закладах освіти та культури, на які будуть запрошені захисники України різних поколінь.
Учасниками оргкомітету було обговорено формат проведення заходів та різноманітні організаційні питання.
Підсумовуючи засідання, Богдан Зеленчук наголосив, що особлива увага акцентуватиметься на учасниках АТО, які сьогодні віддають своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави, тому закликав присутніх провести заплановані заходи на високому організаційному рівні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *