Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Районна серпнева конференція педагогічних працівників

  

  

29 серпня у Надвірнянській ЗОШ І -ІІІ ст. №1 відбулася районна серпнева конференція педагогічних працівників “Про підсумки  функціонування освітньої галузі в 2015-2016 навчальному році та шляхи розвитку освіти району в 2016-2017 навчальному році”.
  

У роботі конференції взяли участь: голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук,заступник керівника виконавчого апарату районної ради  Василь Андрейчук, голова районного комітету профспілки працівників освіти і науки Михайло Винник, директори шкіл та керівники закладів освіти, педагогічні працівники, працівники відділу освіти РДА.
На пленарній частині начальник відділу освіти РДА Степан Северилов детально проаналізував роботу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2015/16 навчальному році та визначив основні завдання освітянської галузі на 2016/17 навчальний рік.
В обговоренні доповіді взяли участь:  методист ІМЦ Любов Лисак, директор Надвірнянської СЮТ Василь Гайдаш,  практичний психолог Гаврилівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ірина Сідляр.
Виступаючі зробили особливий акцент на базових компонентах нового освітнього документу “Нова школа”.
З вітальними словами до педагогічних працівників звернувся голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, який  наголосив, що головне завдання вчителя навчити дитину працювати над собою і стовідсотково віддаватися роботі –  тоді це буде оцінено з вдячністю. А також  привітав з новим навчальним роком та побажав міцного здоров’я, наснаги і терпіння.  
Учасники конференції прийняли резолюцію, у якій визначили основні стратегічні завдання на 2016/2017 навчальний рік у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *