Районний турнір з футболу
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/12345.JPG)
В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 1 липня 2015 року на стадіоні «Нафтовик» відбувся районний турнір з футболу присвячений Дню молоді.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/12345.JPG)
В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 1 липня 2015 року на стадіоні «Нафтовик» відбувся районний турнір з футболу присвячений Дню молоді.
Участь в турнірі взяли чотири команди різних вікових груп з Надвірнянської дитячої юнацької спортивної школи.
Відділ молоді та спорту райдержадміністрації нагородив учасників турніру грамотами та заохочувальними призами.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/IMG_45578.jpg)
В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» 1 липня 2015 року на стадіоні «Нафтовик» відбувся районний турнір з футболу присвячений Дню молоді.
Участь в турнірі взяли чотири команди різних вікових груп з Надвірнянської дитячої юнацької спортивної школи.
Відділ молоді та спорту райдержадміністрації нагородив учасників турніру грамотами та заохочувальними призами.
0 Коментарі