Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Районний етап фестивалю «Рух юних рятувальників – пожежних»

Сьогодні  на базі Надвірнянського ліцею №1 відбувся районний етап фестивалю «Рух юних рятувальників – пожежних». Метою заходу є популяризація серед дітей та молоді здорового і безпечного способу життя, формування свідомого й відповідального ставлення до питань особистої та колективної безпеки, залучення дітей, молоді до занять прикладними видами спорту, які спрямовані на підготовку людини до дій у надзвичайних ситуаціях, та пропаганда професії рятувальника-пожежника.

У змаганнях взяли участь 5 команд з територіальних громад району. Завдяки цим змаганням вдалося підвищити у підлітків рівень знань в галузі безпеки життєдіяльності, підготувати молодь до дій у надзвичайних ситуаціях, сформувати у підростаючого покоління прагнення до здорового та безпечного способу життя.

Під час урочистого відкриття учасників змагань привітав начальник Надвірнянської  РВА Володимир Пасько. «Ці змагання у першу чергу, дають змогу молоді навчитися бути відповідальними, прагматичними, приймати рішення. І ви всі молодці. Ви сміливі, цілеспрямовані, ви бачите ціль, ви йдете до результату»,- зазначив посадовець.

Усі учасники змагань отримали відзнаки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *