Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Районний Штаб із ліквідації надзвичайної ситуації окреслив першочергові завдання

В райдержадміністрації відбулось засідання районного Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, яка виникла внаслідок розповсюдження територією району гострої респіраторної хвороби COVID – 19. Засідання очолив голова Надвірнянської РДА Володимир Пасько.
Керівником робіт із ліквідації надзвичайної ситуації затверджено заступника голови Надвірнянської РДА Ярослава Гундяка.
«Надзвичайна ситуація дозволяє залучати усі необхідні ресурси, в тому числі фінансові, людські, для протидії та ліквідації наслідків розповсюдження коронавірусу. Це може робити і Штаб і його керівник, у випадку необхідності, своїми розпорядженнями. Для нас сьогодні важливо вживати максимально ефективні заходи у оптимальні терміни задля протидії розповсюдженню хвороби», – зазначив голова РДА Володимир Пасько.

До складу Штабу увійшли 18 осіб. Серед них представники медичної галузі, цивільного захисту, правоохоронних органів, управлінці.

Начальник Штабу став керівник апарату Надвірнянської РДА Микола Кравчук.

«За оперативними даними за медичною допомогою з підозрою на коронавірус звернулися 36 осіб. Всі вони залишаються в стаціонарі на лікуванні. Стан пацієнтів, які перебувають на лікуванні в інфекційному відділені середньої важкості, або близький до задовільного», – поінформував в межах засідання директор КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Сергій Ємельянчук.
За підсумками засідання, прийнято рішення щодо затвердження форм щоденного моніторингу та звітності заходів з попередження поширенню COVID-19 та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

– керівнику апарату райдержадміністрації, директору КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської районної ради, начальнику Надвірнянської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України», начальнику районного відділу УДСНС України в Івано-Франківській області спланувати чітку координацію дій, розподілити напрямки роботи штабу, організувати роботу штабу в цілодобовому режимі.
– директору КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської районної ради контролювати наявність медикаментів, необхідних для лікування хворих на вірусні інфекції.
– директору КНП «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської районної ради щоденно інформувати громадськість району про наповнення та використання коштів благодійного фонду КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Надвірнянської районної ради.
– головному спеціалісту відділу будівництва, енергетики та охорони довкілля райдержадміністрації запросити на засідання районного Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації всіх суб’єктів господарювання, які продовжують свою роботу в умовах карантинних заходів.
– начальнику районного відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області посилити роботу мобільних груп щодо перевірки дотримання суб’єктами господарювання карантинних обмежень.
– головному спеціалісту відділу будівництва, енергетики та охорони довкілля райдержадміністрації терміново визначити перелік закладів (ізоляторів), які можуть бути перепрофільовані для госпіталізації хворих та контактних осіб з метою їх обстеження та здійснення медичного нагляду, а також для тимчасового розміщення відповідного медичного персоналу.
– головному спеціалісту сектора організаційної і інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації, начальнику Надвірнянської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України», начальнику районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в області І. Гурмаку інформувати через засоби масової інформації щодо поширення коронавірусної інфекції та дотримання заходів безпеки щодо недопущення зараження вірусною інфекцією та строгого дотримання карантинного режиму.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *