Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Разом переможемо!»: офіційно стартував другий етап спортивних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Від Івано-Франківської області до участі долучились 480 закладів освіти. Загалом зареєстровано 1718 шкільних команд, які змагатимуться за першість у 5-ти видах спорту: баскетболі, волейболі, футзалі, спортивному орієнтуванні та черліденгу.

На Коломийщині другий етап «Шкільних ліг» стартував з товариської зустрічі волейболісток двох ліцеїв Коломиї – №1 та №8. З ними пліч-о-пліч зіграли професійні спортсменки, що в результаті підсилило емоції на майданчику.

Дев’ятикласниці Ярина та Надія входять до команди «Грім» ліцею №1 ім Василя Стефаника. Дівчата рішуче налаштовані на перемогу, адже готувалися до змагань дуже ретельно – тренувались щодня. Розповідають, що гра у волейбол дуже здружила всіх учасниць команди, а ще це чудова нагода продемонструвати свої сили на спортивній арені.

Вболівав та навіть приєднався до гри юних коломийських волейболісток амбасадор змагань, майстер спорту міжнародного класу з вільної боротьби, чемпіон Європи U-23 2023 року прикарпатець Андрій Джелеп. За його словами, спорт – чудова здорова альтернатива гаджетам, а ще це багато позитивних емоцій та хороша нагода знайти нових друзів.

До речі, перша гра ІІ етапу змагань на Коломийщині відбулася в модульному спортивному комплексі, що був зведений у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Варто наголосити, що спортивне дійство відбувається з дотриманням усіх правил безпеки.

#разомпереможемо

#плічопліч
#шкільніліги
#scl
#scl_prykarpattiaregion

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *