Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Реалізація обласного проекту «Єдиний туристичний простір»

14 жовтня, у День захисника України, річниці створення Української Повстанської армії та українського козацтва, а також величного християнського свята – дня Святої Покрови, урочисто відкрили та освятили пам’ятний Хрест і могилу Борцям за волю України в селі Молодків. Такі заходи уможливила перемога проекту Молодківської сільської ради «Єдиний туристичний простір» в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Так, на реалізацію проекту витрачено кошти обласного бюджету в сумі 300 тис. грн., районного 100 тис. грн., сільського бюджету 19 тис. 485 грн. та організація партнерів 10 тис. грн.
В заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, депутати обласної, районної рад, священики та громада села.
Священнослужителі відслужили поминальний молебень за душі усіх, хто у різні часи, віддав життя в боротьбі за Україну, та освятили оновлену могилу. Виступаючі згадували часи минувшини, проводили паралелі із сучасними подіями в Україні, з вдячністю говорили про Героїв різних поколінь.
Керівництво району відзначило спільними грамотами жителів села, які доклалися до реалізації цього проекту та вручили відзнаку «За заслуги перед Надвірнянщиною» підприємцю Василю Туріву.
Свято продовжилося у будинку культури, де із концертною програмою виступили місцеві аматори сцени.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *