Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Реалізація завдань і доручень Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем

У 2013 році державні органи реалізовуючи соціальні ініціативи Президента України, сприяють забезпеченню молоді першим робочим місцем.

У 2013 році державні органи реалізовуючи соціальні ініціативи Президента України, сприяють забезпеченню молоді першим робочим місцем.
Так у 2013 році почала діяти нова редакція Закону України «Про зайнятість населення», де молоді, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу надаються додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
Зокрема:
 1.Встановлюється 5% квота для ПОУ для працевлаштування соціально незахищених верст населення
2.Роботодавцю, який працевлаштовує на нове робоче місце неконкурентоспроможних громадян на ринку праці (в тому числі і молоді), які мають статус безробітного, за направленням центрів зайнятості щомісяця протягом року компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений.
З метою забезпечення молоді першим робочим місцем, спеціалістами районного центру зайнятості проводяться семінари з молоддю на теми «Молодь на ринку праці», «Особливості зайнятості молоді», також систематично організовуються тренінги, професіографічні екскурсії на ПОУ.
За шість місяців 2013 року працевлаштовано за сприянням служби зайнятості 189 осіб, які мали статус безробітних з числа молоді до 35 років.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *