Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Регіональний Форум “Цифровізація 2024”: обговорення шляхів цифрового розвитку

18-20 січня у Львові відбувся регіональний форум “Цифровізація 2024”, організований Міністерством цифрової трансформації України, Львівською обласною військовою адміністрацією у партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії в межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України».

В заході брали участь високопосадовці, серед яких заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Богдан Футерко, начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Івано-Франківської облдержадміністрації Ігор Фіняк та регіональна координаторка ПРООН в Івано-Франківській області Леся Попелюх.

Основна мета форуму полягала в узгодженні цілей та ключових показників регіональної цифровізації на 2024 рік. Заходом охоплено широкий спектр завдань, таких як обговорення стратегій, спрямованих на забезпечення ефективної реалізації цифрових проектів, а також обмін регіональними досвідами у цифровізації. Форум також визначив завдання щодо підсилення особистісних та професійних якостей фахівців в галузі цифрового розвитку.

Ключові питання обговорення:

Digital Europe: перспективи і можливості. Роль CDTO в створенні DIH;
Презентація освітнього серіалу “Цифровізація державного сектору”;
Ключові цифрові проєкти Мінсоцполітики у 2024 році та розвиток ЄІССС;
Цифровізація сфери культури у 2024 році;
Організація роботи в регіонах по наповненню Електронного реєстру спортивних споруд;
Цифровізація обліку державної та комунальної власті;
ЦНАП як єдина точка доступу до адміністративних послуг в громадах. Стратегія розвитку та відновлення;
Сервіси Дії для цифрового документообігу – для державних установ та бізнесу;
Єдиний державний реєстр адрес (ЄДРА), Будівель і споруд (ЄДРБС), Адміністративно- територіальних одиниць (ЄДРАТО), Містобудівний кадастр на державному рівні, Геоінформаційна система регіонального відновлення та розвитку, Система управління багатоквартирним будинком.
Регіональні реєстри як сервіс для громад та областей.
Виклики стійкості Інтернет доступу
Архіви в епоху цифровізації
Відкриті дані. Досягнення та плани
Цифрова Європа та Дія.Бізнес:цінність для кожного
Використання штучного інтелекту у органах влади
Цифровізація сфери охорони здоров’я
Цифровізація сфери освіти – інфраструктура, Мрія, АІКОМ2, ВШО, та інші освітні системи.
Форум об’єднав представників Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства соціальної політики, Міністерства молоді та спорту, а також представників Програми розвитку ООН в Україні. Важливу роль відіграли представники CDTO обласних військових адміністрацій, керівники структурних підрозділів обласних військових адміністрацій, відповідальні за цифровий розвиток та CDTO територіальних громад обласних центрів.

Форум “Цифровізація 2024” став важливою подією для обговорення перспектив регіональної цифровізації в Україні. Учасники долучилися до активного діалогу, визначивши пріоритети та напрямки розвитку на рік, що настав. Заходи такого роду стають необхідною платформою для об’єднання зусиль у вирішенні викликів цифрової епохи та визначенні стратегій для забезпечення сталого цифрового розвитку регіонів.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *