Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Реєстрація аграріями податкових накладних під контролем

Вчора відбулася чергова селекторна онлайн нарада під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тараса Висоцького. Розглянуто питання щодо розблокування податкових накладних, пов’язаних з оподаткуванням в аграрному секторі.

Участь у заході взяли  керівники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, головного управління державної податкової служби в області та Івано-Франківського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств.

На нараді наголошено, що з метою вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам тощо) в регіонах створені робочі групи.

Обласна робоча група на своїх засіданнях розглянула всі звернення сільськогосподарських товаровиробників, яким дано роз’яснення щодо розблокування податкових накладних. У результаті такої співпраці, після надання головному управлінню державної податкової служби в області агроформуваннями первинних документів та графіка сплати податків, податкові накладні були розблоковані.

Робоча група і надалі співпрацюватиме із сільськогосподарськими підприємствами та надаватиме їм фахову консультативну допомогу у врегулювання проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *