Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Резюме – перший крок для отримання роботи

      «Успішна людина від неуспішної відрізняється рівнем усвідомлення життя і рівнем самоорганізації. Успішними не народжуються, успішними стають в силу набутого досвіду та відповідальності перед самим собою. Зрозумійте, чого Ви насправді хочете, дійте наполегливо, виконуйте роботу без надмірних очікувань, з гідністю приймайте подарунки долі – і успіх сам Вас знайде» – з таких слів розпочався семінар 28 липня 2014 року в Надвірнянському районному центрізайнятості.
 Тематика даного заходу була актуальна, вона містила і практичне завдання — написання резюме.
«Резюме повинно не лише вразити роботодавця, а й викликати бажання якнайшвидше познайомитись з вами. Резюме має мету – потрапити на інтерв'ю, а не розповісти всю вашу біографію.”- наголосила головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг  Уляна Півторанюк.
До складеного резюме і написаного супровідного листа можна прикладати рекомендаційні листи керівників з попередніх місць роботи – продовжувала бесіду спеціаліст.
Учасники вчилися виявляти помилки та уникати їх під час складання резюме “Відтепер я використовуватиму резюме кожен раз, коли буду іти на співбесіду з роботодавцем чи під час телефонної розмови. Це гарний спосіб презентувати себе, – каже одна з учасниць семінару. «Слід пам'ятати, що роботу сьогодні знаходять передусім фахівці з якісними знаннями і навичками», – підкреслила спеціаліст Надвірнянського РЦЗ.
При завершенні заходу спеціаліст наголосила: «Якщо людина налаштована позитивно, то навіть при мінімальних спробах вона стає переможцем. Тому не потрібно боятися невдачі, адже страх невдачі призводить до зниження активності пошуку вакансій та відмови в проходженні співбесід».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *