Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

РЕЗЮМЕ – твій стислий професійний портрет

Багато людей, які залишились без роботи з різних причин, потребують допомоги, психологічної підтримки, адже деколи ця ситуація застає людину зненацька і вона взагалі не готова до вирішення даної проблеми.

Багато людей, які залишились без роботи з різних причин, потребують допомоги, психологічної підтримки, адже деколи ця ситуація застає людину зненацька і вона взагалі не готова до вирішення даної проблеми.
Одним із напрямів роботи фахівців Надвірнянського районного центру зайнятості зайнятості є психологічна підтримка шукачів роботи та вселення надії, що завдяки професійній допомозі спеціалістів служби зайнятості та наполегливій самостійній роботі можна змінити свою життєву ситуацію на краще.
В наш час дуже важливо володіти сучасними методами пошуку роботи і, саме спеціалісти служби зайнятості допомагають безробітним особам на семінарах  сформувати навички з основних прийомів техніки пошуку роботи.
З цією метою 17 вересня 2014 року був проведений семінар-навчання для безробітних на тему : «Написання резюме».
Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Уляна Півторанюк акцентуваня увагу запрошених на визначення нових шляхів та методів пошуку роботи з урахуванням власних умінь та життєвого досвіду; розширила уявлення учасників семінару про підходящу роботу з точки зору професії, кваліфікації, стану ринку праці. Також шукачі роботи розглянули сучасні методи написання резюме та отримали рекомендації щодо вдосконалення власних резюме. Усі бажаючі, склавши власне резюме, мали можливість  презентувати його групі.
Семінар пройшов  в режимі «запитання – відповідь», що дозволяв кожному отримати відповідні побажання та рекомендації. Учасники складали власне резюме, а потім по черзі презентували  його іншим учасникам заняття. «Презентація резюме» дозволяє ще раз звернути увагу на його зміст, повноту, лаконічність та спрогнозувати успішність використання.
Семінар пройшов конструктивно, у доброзичливій атмосфері. Всіх бажаючих запросили на індивідуальні консультації до спеціалістів районного центру зайнятості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *