Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Рідні полеглих захисників поїхали на віпочинок у Карпати


На Прикарпатті продовжується реалізація соціального проєкту «Турбота про родину Героя», який ініціювала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Цього тижня шестеро людей з числа родин полеглих Героїв поїхали на відпочинок у Карпати. Вони оздоровлюватимуться у відпочинковому комплексі «Верховель».

Упродовж пʼяти днів матері та дружини Героїв з Тлумацького району мають змогу з користю для здоровʼя провести час, поспілкуватися та побувати на цікавих екскурсіях. Саме такі поїздки для рідних вкрай важливі, адже допомагають легше пережити біль втрати.

Обласна державна (військова) адміністрація продовжує працювати над тим, щоби якнайбільше родин, які пережили втрату рідних на війні, мали змогу оздоровитися. Вклад наших воїнів у боротьбу за незалежність України неоціненний. А кожна сім’я полеглого бійця має відчути турботу та опіку.

Висловлюємо щиру подяку усім готелєрам, які підтримують та допомагають впроваджувати проєкт «Турбота про родину Героя» .

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *