Рівень готовності області до опалювального сезону складає 95 відсотків
Про підготовку до нового опалювального сезону 2020-2021 роки йшлося сьогодні на онлайн-нараді у Віталія Федоріва. Участь у нараді взяли і голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Гундяк, керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук.
«Питання готовності закладів житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної інфраструктури набувають особливої актуальності. Ми повинні обговорити усі ризики та загрози, які бачимо, та врегулювати їх, об’єднати усі зусилля задля якісної підготовки до опалювального сезону 2020-2021 рр. Комунікація на всіх рівнях влади є надзвичайно важливою задля невідкладного вирішення цих питань», – сказав Віталій Федорів.
Також очільник області наголосив на важливості проведення якісних робіт із підготовки до нового опалювального сезону та контролю за рівнем розрахунтків щодо спожитих послуг.
Начальник управління житлово-комунального господарства департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, комунально-житлового господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Ігор Гунін зауважив, що рівень підготовки до опалювального сезону по різних напрямках складає від 95 до 97 відсотків.
Слід зазначити, що в житловому господарстві до роботи в зимових умовах підготовлено 3715 житлових будинків, у тому числі відремонтовано 319 покрівель, 54 системи гарячого водопостачання, 329 систем холодного водопостачання, проведено промивання 183 опалювальних систем та ремонт електрощитових у 263 житлових будинках. У соціальній сфері до осінньо-зимового періоду підготовлено 759 шкіл, 286 дитячих садків та 728 закладів охорони здоров’я.
Йшлося й про готовність об’єктів водокомунального господарства, теплоенергетики, рівень розрахунків підприємств за електроенергію та за житлово-комунальні послуги населенням.
Зауважувалося, що заборгованість жителів області зі сплати за постачання та розподіл природного газу становила 244 млн.грн, за постачання теплової енергії та гарячої води – 127,2 млн. грн, за постачання та розподіл електричної енергії – 88,9 млн.грн, за управління багатоквартирним будинками – 67,8 млн.грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 61 млн.грн, за надання послуг із вивезення побутових відходів – 32,9 млн. гривень.
Керівникам профільних структурних підрозділів ОДА, підприємств теплоенергетики доручено вирішити питання своєчасного початку опалювального сезону.
0 Коментарі