Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Різдво, яке зігріє Надвірну

15 грудня в місті Надвірна в кінотеатрі «63» відбулася прес-конференція з нагоди презентації культурно-мистецького проекту «Тепле Різдво». Серед організаторів – культурно-мистецька агенція «Фист», громадська організація «Воля», за підтримки райдержадміністрації,  міської та районної рад.  Під час фестивалю збиратимуть кошти для благодійного фонду «Долоньки доброти», який допомагає онкохворим діткам  Івано-Франківської області.
На прес-конференції говорили про втілення ідей та цікавих задумів фестивалю у життя.  Про це розповіли громадські та культурні діячі – Тетяна Пришляк, Наталія Байдак, Олександр Балтушев та Ігор Полатайко.
Підтримку фестивалю забезпечать голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови РДА Богдан Зеленчук та  міський голова Зіновій Андрійович. З місцевих бюджетів для його фінансування планують виділити по 50 тисяч гривень. Керівництво району та міста висловили сподівання, що цьогорічне «Тепле Різдво» стане ще потужнішим, як у минулому році.
Програма заходу передбачає виступи всеукраїнських, обласних та районних аматорських колективів, свято пампуха, святкові дискотеки, конкурс огляди – вертепів і маланок,  майстер-класи. Традиційно працюватиме на святковому майданчику «Тепла пошта». На різноманітний смак гостей відкриється ярмаркове містечко, де можна буде придбати різноманітні авторські смаколики і сувеніри.    
Цікавинкою свята стане Львівський академічний духовний вуличний театр  «Воскресіння».
В програмі фестивалю виступи колективів – учасників VII Міжнародного фестивалю «Коляда на Майзлях». Хедлайнери  заходу гурт «Joryj Kloc»м. Львів.
Стартуватиме фестиваль з 22 грудня у день відкриття  міської ялинки і триватиме протягом місяця.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *