Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робоча група з питань розвитку реабілітаційної допомоги в області ознайомилася із роботою медзакладів, які надають послуги з реабілітації

Від початку повномасштабного вторгнення росії значно зросла потреба у наданні реабілітаційних послуг, зокрема, нашим військовослужбовцям.

При обласній державній адміністрації створено робочу групу з питань розвитку реабілітаційної допомоги в області, завданням якої є напрацювання пропозицій щодо розвитку такої допомоги та створення реабілітаційних закладів із зазначеною метою.

Нещодавно робоча група, яку очолює заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, побувала у кількох медичних закладах Калуського району, які законтрактовані з Національною службою здоров’я України і мають змогу проводити реабілітацію. Зокрема, відвідали КНП «Калуська ЦРЛ», КНП “Рожнятівська багатопрофільна лікарня”, КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» і КНП «Вигодська міська багатопрофільна лікарня».

«Для нас важливо, щоб послуги з реабілітації були якісними та ефективними, адже від цього залежить здоров’я наших захисників і захисниць», – зазначила Людмила Сірко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *