Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робоча група перевірила діяльність Делятинського психоневрологічного інтернату

   

   

06 квітня 2016 року відбулась робоча поїздка представників обласної державної адміністрації та керівництва районної державної адміністрації до Делятинського психоневрологічного інтернату, в якій взяли участь директор департаменту соціальної політики ОДА Леся Бурдяк, голова РДА Олександр Кеніз, перший заступник голови РДА Іван Тодорук, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, начальник управління соціального захисту населення РДА Ярослав Гундяк, головний лікар центральної районної лікарні Сергій Ємельянчук та представники громадських організацій.

   
Учасники виїзного засідання ознайомилися з матеріальною базою та роботою закладу, який знаходиться в оперативному управлінні Департаменту соціальної політики облдержадміністрації, спілкувалися з працівниками та підопічними також розглянули звернення, які поступили по даній установі.  

   
Як розповів директор інтернату Ігор Стельмащук, заклад є стаціонарною соціально-медичною установою жіночого типу у якому перебуває 175 підопічних. Їх обслуговують 111 працівників.
В ході перебування робочої групи на території інтернату оглянули лікувально-виробничу майстерню, кухню, їдальню, м’ясний та овочевий цехи, холодильники, також оглянули спальні корпуси та стоматологічний кабінет, зони відпочинку та спортивні майданчики.

    

  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *