Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робоча нарада з питань ведення військового обліку і виконання планових завдань з призову на контрактну службу

      

      
11 серпня під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза відбулася робоча нарада з питань ведення військового обліку  і виконання планових завдань з призову на контрактну службу. У нараді взяли участь заступник голови РДА Богдан Зеленчук, керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук, заступник керівника апарату –  начальник відділу з питань запобігання та виявлення корупції, мобілізаційної та оборонної роботи апарату РДА Іван Бурій, міський голова Зіновій Андрійович, начальник відділення обліку та бронювання солдатів та сержантів запасу Надвірнянського районного військового комісаріату майор Андрій  Колесник,  селищні та сільські голови, начальники ВОС, керівники підприємств, установ та організацій району.
Керівникам та відповідальним особам за ведення військового обліку підприємств, установ та організацій та органів місцевого самоврядування наголосили  на виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», а саме статті 38 «Обов'язки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та  організацій, посадових осіб, призовників, військовозобов’язаних  щодо виконання правил військового обліку» . Додатково згадано про Наказ Міністра оборони від 15.12.2010 № 660 «Про затвердження Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах». Заступник керівника апарату Іван Бурій оголосив графік проведення медико-експертних комісій для осінніх призовників.
Також згідно протоколу доручено надати відповідальним особам оперативну інформацію про потенційних кандидатів на контрактну службу.
Додатково згідно порядку денного розглянуто питання про перереєстрацію неприбуткових організацій – доповідав начальник Надвірнянської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк.
Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 №440 неперереєстровані неприбуткові організації перейдуть на загальну систему оподаткування.
Про створення добровільної пожежної охорони довів до відома заступник начальника РВ УДС НС України в Івано-Франківській області Микола Онуфрак.
Станом на 10.08.2016 року в Надвірнянському районі функціонує та знаходиться на обліку  106 ДПД (в тому числі 31 ДПД – органів місцевого самоврядування). На території району діє дві місцеві пожежні команди в смт. Ланчин та с. Бистриця. Створення нових МПК запропоновано узгоджувати із перспективним планом утворення ОТГ.
Також у різному розглянуто питання підготовки до святкування 25-ої річниці Незалежності України  та про стан звернення громадян.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *