Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робоча нарада з питань відзначення чергової річниці виведення військ з Афганістану

     

     
   8 лютого голова райдержадміністрації Олександр Кеніз провів робочу нараду з питань підготовки районних заходів з нагоди відзначення  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

   У роботі наради взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, міський голова Зіновій Андрійович, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник керівника апарату райдержадміністрації Іван Бурій, члени Надвірнянської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

     В ході наради були розглянуті та узгоджені усі міжвідомчі питання, що стосуються організації та проведення районних заходів та прийняті відповідні рішення.

   Згідно попередньо затвердженого плану на 15.02.2016 року заплановано проведення мітингу-реквієму та покладання квітів до пам’ятника воїнам-афганціям.

   Окрім того, з метою патріотичного виховання молоді в навчальних та культурних закладах району будуть проходити дні пам’яті та інші тематичні заходи, присвячені життю і подвигу воїнів-афганців.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *