Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робоча поїздка в населені пункти Делятин, Білі Ослави, Чорний Потік заступника голови райдержадміністрації

   

   

На численні звернення депутатів районної ради 18 травня відбулась робоча поїздка в населені пункти Делятин, Білі Ослави, Чорний Потік заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука спільно з  начальниками відділів освіти Степаном Севериловим та культури Олександром Зварчуком, за участі депутата обласної ради Михайла Ерстенюка.
Розпочалась поїздка з огляду Делятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Розглянули можливість добудови чотирьох класів, які тут вкрай є необхідними.

  
Відвідали Білоославську ЗОШ І-ІІІ ст. та побували на турнірі з волейболу серед дівчат.Заступник зазначив, що подібні турніри є дуже потрібними для молодого покоління, допомагають фізично розвиватися і працювати в команді. Богдан Зеленчукспільно з депутатом обласної ради М.Ерстенюком передав спортсменам м'ячі.
В с.Чорний Потік оглянули хід будівництва школи. Голова сільської ради та директор школи проінформували, що 20.05.2016 року буде завезено цеглу для продовження будівельних робіт. Основним завданням для керівництва району і надалі залишається добудова  Чорнопотоківської школи.Посадовці оглянули будинок культури, який потребує ремонту. Степан Северилов вказав, що на даний час придбано котел для опалення школи та клубу на альтернативних видах палива.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *