Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робоча поїздка в населені пункти Камінне, Волосів та Парище

   

   

28 квітня голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, спільно з заступником Богданом Зеленчуком та начальником відділу освіти   Степаном Севериловим, за участі депутатів районної ради Тарасом Стасишиним та Ігорем Білоганом, вивчаючи хід виконання програми соціально-економічного розвитку Надвірнянського району на 2016 рік, побували в населених пунктах  Камінне, Волосів та Парище.

   
Розпочалась робоча поїздка з огляду  Каміннецької ЗОШ І-ІІ ст. Директор школи та депутат районної ради Тарас Стасишин проінформував про виконані роботи:  оновлено фасад школи та замінено двері. Невирішеною залишається проблема заміни котла та системи опалення.
Тарас Стасишин звернувся з клопотанням до керівництва району про завершення капітального ремонту даху будинку культури с.Камінне.

  
В с. Волосів посадовці оглянули будинок культури, який перебуває в аварійному стані. На 2016 рік в районному бюджеті передбачені кошти на капітальний ремонт закладу в сумі 150 тис.грн., на даний час профінансовано – 120 тис.грн., завезено матеріал, роботи розпочнуться після Великодніх свят.
Очільник району побував і в Парищенській ЗОШ І-ІІІ ст. Депутат районної ради Ігор Білоган проінформував про облаштування внутрішніх санвузлів, викопану свердловину (25м.) для забезпечення водопостачання школи. Залишається  невирішеним питання капітального ремонту даху та заміни вікон головного фасаду. Директор Микола Левицький провів екскурсію шкільними приміщеннями. Побували в спортивному залі та шкільній їдальні, класах музичного та образотворчого мистецтва, захисту Вітчизни.

   
Варто зазначити, що в Парищенській ЗОШ І-ІІІ ст. функціонує гурток образотворчого мистецтва, на якому учні виготовляють ляльок та проводять інсценізацію лялькових вистав. В музичному класі мали змогу оглянути комплект духових інструментів для духового оркестру. В класі захисника Вітчизни оформлено куток, до якого входить державний прапор, каска та бронежилет, привезений школярам із зони АТО учасником антитерористичної операції, жителем с.Парище І.Федуняком.
Олександр Кеніз з депутатами районної ради Ігорем Білоганом та Тарасом Стасишиним  передали два ноутбуки дирекції школи. Такий комплект отримала і Лісновелесницька ЗОШ І ст. 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *