Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робоча поїздка в селище Ланчин та село Красна

27 червня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак спільно з депутатом районної ради Василем Білоусом, депутатами обласної ради Михайлом Іваночкомта Юрієм Голінеєм здійснили робочу поїздку в населені пункти Красна та Ланчин та оглянули хід виконання програми соціально-економічного розвитку.
Делегація відвідала Ланчинську ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Юрія Шкрумеляка, де ведуться будівельні роботи з перекриття даху – частину покрівлі вже вдалося замінити.Роботи проводяться за кошти обласного бюджету – 260 тис. гривень, та 100 тис. гривень з районного бюджету. Представники влади та депутати обласної та районної рад також побували в Ланчинській лікарні де перевірили хід виконаних робіт з ремонту даху лікарні, облаштуванню ринв, на які з районного бюджету було виділено 80 тис. гривень.
У селі Красна посадовці проінспектували виконання робіт по добудові навчального корпусу Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст. Зокрема за сприяння депутата районної ради Василя Білоуса на добудову навчального закладу з районного бюджету виділено 200 тис. гривень та за сприяння депутата обласної ради Михайла Іваночка з обласного бюджету виділено 200 тис. гривень на встановлення та заміну вікон в школі, яку вже проведено. Завершення будівельних робіт в школі допоможе уникнути навчання школярів в другу зміну.
На ремонт автошляхів Надвірнянського району в 2017 роціз обласного бюджету виділено 2 млн. гривень.
В ході робочої наради за сприяння депутатів обласної ради Михайла Іваночка, Василя Сенатовича та Ольги Федишин 1 млн. гривень спрямовано на ремонт дороги Надвірна-Ланчин через село Красна, також завдяки депутатам обласної ради Руслану Осташуку, Юрію Голінею та Михайлу Ерстенюку буде проведено ремонт дороги Надвірна-Бистриця теж на суму 1 млн. гривень., що дасть змогу частково вирішити проблему.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *