Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Робота з учнями в Надвірнянській школі-інтернат

Профінформаційний груповий захід на тему: «Обери свій професійний шлях», невід'ємноюскладовою якого було також донесення правових та виховних аспектів,  був проведений  05 березня 2015 року в Надвірнянській загальноосвітній школі-інтернат для школярів 8-11 класів.

Профінформаційний груповий захід на тему: «Обери свій професійний шлях», невід'ємноюскладовою якого було також донесення правових та виховних аспектів,  був проведений  05 березня 2015 року в Надвірнянській загальноосвітній школі-інтернат для школярів 8-11 класів.
На урок були запрошені наставники вихованців школи-інтернату: Ірина Кельб – заступник директора з виховної роботи,Тетяна Гаєвська – педагог-організатор, Наталія Дмитрук — соціальний педагог та психолог Михайло Бевзюк.
Розпочався даний захід вступним словом фахівця районного центру зайнятості Уляни Півторанюк про те, що правильність вибору майбутньої професії залежатиме від кожного особисто, адже помилка від цього виникає в більшості випадків від неправильного самовизначення, орієнтації у світі професій та спеціальностей.  Вона демонстувала плакати учням з видами професій, розповідала про такий важливий фактор, як  «Треба», який розкриває актуальність професії на ринку праці та можливість працевлаштуватись. У формі бесіди школярі отримали інформацію про світ праці та кар’єри, сформували уявлення про власну відповідальність за своє майбутнє, свідомий вибір професії та життєвий шлях. Учням були роздані анкети-опитувальники, в яких вони записували свої професійні плани та міркування з приводу вибору начального закладу. На класній дошці фахівець детальніше роз’яснила схему формули «Правильний вибір професії».
Фахівець служби зайнятості надала інформацію учням  про те, які послуги надає центр зайнятості, спрямовані на професійне самовизначення. Учні охоче слухали професійні гороскопи для успішного вибору професії, інформацію про величезний вибір навчальних закладів, де можна навчатися обраній професії та як знайти головну справу свого життя.
Важливу інформацію правових аспектів донесла присутнім Роксолана Сабадаш – головний державний  інспектор з питань праці в Івано-Франківській області. Вона розповіла про торгівлю людьми, експлуатацію дитячої праці.«Жертвами сучасних форм рабства в усьому світі щорічно стають мільйони людей. Адже це  економічна причина, яка змушує шукати роботу за кордоном” – сказала вона.
Донесена інформація була надзвичайно потрібною в плані подальшого працевлаштування дітей. Заступник директора Ірина Кельб та соціальний педагог Наталія Дмитрук подякували спеціалісту та висловили пропозицію і надалі проводити роботу для учнів школи, адже корисна інформація та бесіда не зашкодить навчальному процесу, а навпаки допоможе зорієнтувати учнів в майбутньому та серйозно замислитись над вибором фаху.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *