Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Роль ОТГ в соціальному захисті населення

Виконання функцій з питань соціального захисту населення та захисту прав дітей на рівні об’єднаних територіальних громадах області – тема наради, яка відбулася 6 грудня в департаменті соціальної політики облдержадміністрації.
В обговоренні питання влади взяли участь заступник директора департаменту – начальник управління соціального захисту населення Галина Сеник, заступник начальника управління – начальник відділу у справах осіб з інвалідністю Олена Маценко та головний спеціаліст відділу у справах осіб з інвалідністю Ганна Попович.

ОТГ цього разу репрезентували представники пілотних об’єднаних територіальних громад (Верхнянської, Старобогородчанської, Ланчинської та Рожнівської), які поділилися своїм досвідом виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей. Також вони розповіли, які на практиці виникають проблемні питання, законодавчі колізії тощо.

Учасникам діалогу було доведено інформацію про те, як виконується в області наказ Мінсоцполітики від 20 липня 2018 року № 1051 щодо проведення щоквартального моніторингу та оцінювання виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей; підбито підсумки роботи з цього питання за 2018 рік.

Як завдання та акцент у подальшій роботі під час наради особлива увага приділялася якості надання соціальних послуг в ОТГ, насамперед сім’ям з дітьми. Йшлося про напрацювання позитивного досвіду, який розширить спроможність громад. Визначено можливі для впровадження заходи, що сприятимуть підвищенню якості надання послуг, забезпечуватимуть їх доступність, обізнаність людей із своїми правами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *