Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Роман Маланій відвідав Надвірнянщину

  

  
28 березня з робочим візитом на Надвірнянщині перебував керівник апарату  обласної державної адміністрації Роман Маланій. В ході робочої поїздки  спільно з керівником апарату Надвірнянської райдержадміністрації Миколою Кравчуком взяли участь у сесії Назавизівської сільської ради.
Депутати розглянули питання про виділення   коштів та організацію робіт щодо укріплення дамби на річці Бистриця, дотримання безпеки руху на автодорозі Івано-Франківськ–Надвірна, виділення коштів на ремонт дороги Івано-Франківськ–Рахів та про відповідальність осіб за забруднення водойм на території с.Назавизів. Також сільські обранці звернулися до райдержадміністрації з проханням надати інформацію про надходження податків та платежів до бюджету сільської ради.
Роман Маланій наголосив присутнім на вирішенні проблемних питань щодо будівництва сортувальної лінії в урочищі «Чобіток». Окрім того, посадовець особисто оглянув територію, де знаходиться дана ділянка.
В рамках робочого візиту керівник апарату ОДА відвідав Пнівську сільську раду, де провів зустріч з сільським головою Василем Гладишем та представниками сільської ради. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *