Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Роз’яснення щодо нового Закону про мобілізацію

Сьогодні під головуванням начальника Надвірнянської РВА Петра Хмельовського відбулась нарада з питань проведення заходів з мобілізації на території району. До спілкування долучилися голови територіальних громад, старости населених пунктів району, начальники (інспектори) ВОС, керівництво Надвірнянського РТЦК та СП, правоохоронних органів та керівники профільних управлінь РДА.
Учасники наради обговорили спільний алгоритм дій щодо виконання визначених завдань із призову мобілізаційних ресурсів та напрацювали механізми щодо покращення цієї роботи. Особливу увагу було приділено питанням функціонування дільниць з оповіщення та пунктів збору військовозобов’язаних у громадах району.

Представники Надвірнянського РТЦК та СП роз’яснили присутнім основні аспекти Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку. Тим часом сам процес мобілізації вже змінився:
– мобілізація з 25 років;
– скасування статусу “обмежено придатний”;
– реєстр “Оберіг” та електронний кабінет військовозобов’язаного;
– скасування строкової служби;
– більші штрафи для ухилянтів та мобілізація засуджених.

«Вкотре підкреслюю важливість спільної роботи територіальними громадами та установ щодо забезпечення мобілізаційних заходів. Адже сьогодні, аби перемогти, ми маємо робити все можливе для підтримки української армії та поповнення лав Збройних Сил України», – наголосив Петро Хмельовський.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *