Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розглянуто питання повторного оцінювання проекту «Дитячий садок-ясла на 50 місць в с. Білі Ослави за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку

Сьогодні за участі першого заступника голови та заступника голови облдержадміністрації Марії Савки та Василя Івасика відбулося засідання регіональної комісії із оцінки, забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які реалізовуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.
Розглянуто питання повторного оцінювання проекту «Дитячий садок-ясла на 50 місць в с. Білі Ослави Надвірнянського району (коригування)». Йшлося й про формування переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть впроваджуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку цьогоріч.

Марія Савка наголосила: «Ми завершили індивідуальне оцінювання запропонованих проектів членами регіональної комісії, сформували новий оцінювальний лист та визначили відповідний рейтинг проектів. До переліку об’єктів включено сімнадцять проектів регіонального розвитку. Для їх реалізації у 2020 році у Державному фонді регіонального розвитку передбачено 312, 5 млн гривень, з них на впровадження перехідних об’єктів передбачається 137, 7 млн гривень, а на нові проекти – 171, 6 млн. гривень».

Також посадовець розповіла, що на підставі прийнятих на засіданні комісії рішень та відповідно до загального рейтингу на поточний рік сформовано пропозиції до загального переліку інвестиційних програм, проектів регіонального розвитку, які реалізовуватимуться у 2020 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку для їх подальшого подання у Міністерство розвитку громад та територій України.

Зауважувалося, що 17 поданих проектів розвиватимуть дорожні й спортивні інфраструктури, вдосконалюватимуть енергоефективність освітніх, медичних комунальних закладів та інші важливі галузі в області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *