Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розмірковуючи над своїм майбутнім…

Профконсультаційний урок для учнів Надвірнянського МНВК
 
«Вдало обрана професія для людини – важливий
крок до самостійного вирішення проблеми працевлаштування».

Профконсультаційний урок для учнів Надвірнянського МНВК
 
«Вдало обрана професія для людини – важливий
крок до самостійного вирішення проблеми працевлаштування».
Кожний випускник навчального закладу, розмірковуючи над своїм майбутнім, перш за все вирішує, яку професію йому обрати. І в цей особливий період життя підлітків доречною буде допомога у оволодінні навичками самостійного вибору майбутньої професії.
З метою інформування учнів Надвірнянського МНВК про важливість вибору професійного шляху 23  листопада 2017 року був проведений профконсультаційний урок. На даному заході була присутня методист з профконсультаційної роботи Тетяна Гнатюк.
    «Як здійснити правильний вибір професії та знайти головну справу свого життя, щоб мати моральне задоволення від роботи, отримувати достатню заробітну плату, приносити користь людям, державі?” – така тематика дискусії щодо вибору майбутнього фаху. Провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Надвірнянської районної філії Уляна Півторанюк розповіла про помилки, які можуть виникнути при виборі професії, ознайомила присутніх з актуальними професіями на сьогоднішній день,  розповіла, якими якостями й вміннями повинна володіти людина,  щоб обрана професія стала справою всього життя.
      Школярі мали змогу опрацюватиплакати з формулою вибору професії, практично заповнити анкети та отримати відповіді на безліч запитань, які стосувались сфери профорієнтації та вибору в майбутньому свого робочого місця, пройти профдіагностичне обстеження з метою визначення типу професії.
         Після завершення заходу Тетяна Гнатюквідзначила, що відтепер школярі мають більше можливостей щодо отримання потрібної і корисної інформації про світ професій, та щиро подякувалафахівцю Надвірнянської районної філії  за активну підтримку школи у проведенні профорієнтаційної роботи з молоддю. 
 
 
Уляна Півторанюк – провідний фахівець
 з профорієнтації відділу надання соціальних
 послуг  Надвірнянської районної філії

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *