Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розпочалися командно-штабні навчання з цивільного захисту

  

  

Як повідомлялося раніше, на території області почалося командно-штабне навчання щодо дій органів управління та сил цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. 28  листопада під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки та за участю робочої групи Державної служби України екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на чолі з директором департаменту організації заходів цивільного захисту Михайлом Маюровим проведено навчання регіональної комісії з питань техногенноекологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків буревію та паводку.
В селекторній нараді взяла участь районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головуванням Олександра Кеніза – голови райдержадміністрації.
Навчання проходило шляхом моделювання надзвичайної ситуації пов’язаної з ускладненням погодних умов та узгодження дій спеціалізованих служб цивільного захисту з ліквідації її наслідків.
Нагадуємо, що 28 листопада по 1 грудня буде відпрацьовуватись оповіщення населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій. Довге уривчасте звучання сирен, встановлених на території населених пунктів, підприємств, означає попереджувальний сигнал «Увага всім». За цим сигналом необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення.
Також буде проведено відпрацювання дій рятувальними та аварійно-відновлювальними службами при виникненні надзвичайних ситуацій. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *