Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розпочато відбір претендентів на орден і медаль святого Пантелеймона

Проходить відкритий конкурсний відбір претендентів на присудження відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден святого Пантелеймона» і «Медаль святого Пантелеймона».
У 2020 році номінацій відзнаки «Орден святого Пантелеймона» буде на одну більше. До «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник» (медсестра, фельдшер, акушерка, санітар), «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству» додається номінація «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України».

Відзнака «Медаль святого Пантелеймона» присуджується молодим медикам до 35 років. У 2020 році буде три номінації: «За лікарське мистецтво», «За турботу і ласку до хворого», «За наукові розробки в медицині».

Визначення номінантів проводиться за поданням трудових колективів медичних закладів, громадських організацій сфери охорони здоров’я, об’єднань пацієнтів, релігійних організацій.

Документи кандидатів регіональна рада прийматиме до кінця лютого, потім їх розглядатиме поважна рада конкурсу. Цьогоріч регіональну раду очолив доцент ІФНМУ Іван Мельник, заступник – директор обласного клінічного центру паліативної допомоги Ірина Слугоцька.

Традиційно відзнаку за професіоналізм і милосердя вручають 9 серпня у день святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

У 2019 році у фінал конкурсу вийшло аж п’ятеро прикарпатців, а асистент ІФНМУ Олексій Гудз здобув «Медаль святого Пантелеймона».

Відзнака за професіоналізм і милосердя орден і медаль святого Пантелеймона є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну діяльність у галузі охорони здоров’я. Її ще називають «Медичним Оскаром».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *