Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розпочався об’їзд середніх загальноосвітніх шкіл району щодо підготовки до нового навчального року

     12 серпня 2014 року з метою перевірки готовності до нового 2014-2015 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період розпочався об'їзд навчальних закладів району комісією у складі заступника голови районної державної адміністрації Тараса Олендія, заступник начальника відділу освіти районної державної адміністрації Івана Криски,  працівників відділу освіти, держсанепідемслужби та РВ УДСНС в області.Основну увагу звернено на проведення капітальних та поточних ремонтів будівель та приміщень навчального призначення, відомчого господарства, енергетичного обладнання, систем протипожежного захисту.
           Сьогодні комісією було оглянуто: Надвірнянську ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, №2, ДЮСШ м. Надвірна, Пнівську ЗОШ І-ІІІ ст., Пасічнянська ЗОШ І-ІІІ ст., Черниківська ЗОШ І-ІІ ст., Зеленська ЗОШ І-ІІІ ст., Максимецька ЗОШ І-ІІ ст., Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст., Битківська ЗОШ І-ІІІ ст.
            Подальшу інформацію щодо підготовки шкіл до району до нового 2014-2015 навчального року читайте в наступних інформаційних повідомлення

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *