Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розпочинається прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, пропонованих до випуску за кошти обласного бюджету в 2017 році

На виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2016-2020 роки управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації розпочинає прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, випуск яких буде проводитися за кошти обласного бюджету в 2017 році.

Фінансова підтримка надаватиметься тим творам, які  будуть  визначені та погоджені експертною радою з питань книговидання.

Пропозиції на конкурс прийматимуться протягом 30 календарних днів, починаючи з 15 лютого. Суб’єктами подання заявок можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Заявки на суспільно-значущі видання будуть прийматися згідно з основними тематичними напрямками: «Художня література»; «Історія»; «Видання для дітей та юнацтва»; «Мистецтво. Образотворчі видання»; «Довідкові та інформаційні видання»; «Перекладна література»; «Видання військово-патріотичного спрямування».

Детальну інформацію про необхідні документи та умови конкурсу можна отримати  на сайті облдержадміністрації  у рубриці «Книговидання» або за посиланням: http://www.if.gov.ua/page/25809

Зазначимо, що у 2016 році на виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання задля розширення асортименту книжкової продукції для забезпечення потреб мешканців області, підтримки місцевих авторів та видавництв управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації профінансовано друк та закупівлю 31-го видання суспільно-значущих творів письменників та наукової інтелігенції України й Прикарпаття загальним тиражем 7 тис. 725 примірників.

Тираж кожного видання, що їх було видано або придбано за кошти обласного бюджету, безкоштовно передано в еквіваленті – 60 відсотків у бібліотеки, заклади та установи сфери культури, освіти і науки області, 10 відсотків – безоплатно передано автору, книга якого друкується вперше, а також передано інституціям громадянського суспільства, культурно-просвітницьким товариствам області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *