Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розпоряджатись бюджетними коштами ефективно, а передусім задля зміцнення обороноздатності країни в умовах війни

На цьому сьогодні наголосила голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук під час навчань для представників територіальних громад Прикарпаття у межах роботи групи «Прозорість та підзвітність».

На порядку денному було два питання: відповідальність у сфері закупівель. Повноваження органів державного фінансового контролю та правила етичної поведінки розпорядників бюджетних коштів.

“Сьогодні громади, які отримують чималі надходження від податків військовослужбовців, мають максимально спрямувати ці кошти на підсилення війська та безпекові питання. Прагнемо на всіх рівнях синхронізувати роботу в цьому напрямку”, – наголосила керівниця області.

На переконання Світлани Онищук, підсилення військових формувань – це те, що береже життя наших воїнів, дозволяє їм ефективно давати відсіч ворогові й тим самим наближує справедливу перемогу України.

До речі, наскільки активно громади долучаються до фінансової підтримки наших воїнів, – це питання розглянуть завтра під час засідання робочої групи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *