Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розробка генеральних планів місцевими громадами є важливою складовою для залучення інвестиційних проектів, – Денис Шмигаль

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів традиційну понеділкову нараду, на якій зосередив увагу присутніх на основних завданнях, які потребують оперативного вирішення у зв’язку з прийняттям нових Законів України, рішень Уряду та форумів, які відбувалися минулого тижня в Маріуполі та Львові, і на яких була представлена наша область.
Мова йшла про активізацію роботи на місцях щодо використання коштів для будівництва і відновлення об’єктів, пошкоджених травневою стихією в окремих районах Прикарпаття, напрацювання районами та ОТГ пропозицій до інвестиційного паспорту області, виконання закону щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону. Окрему увагу було звернуто на реалізацію постанови Кабінету міністрів України щодо скорочення штатної чисельності працівників структурних підрозділів та апарату райдержадміністрацій області. «Прийнято постанову, якою визначено граничну чисельність працівників РДА та ОДА. Це вже кінцевий варіант і ми будемо діяти згідно цієї постанови»,- зазначив очільник області.

У режимі онлайн присутні заслухали проблемні питання Косівського району, про які доповів перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук. За його словами, найбільш проблемною є заборгованість із виплати заробітної плати по закладах охорони здоров’я. Станом на 1 жовтня 2019 року обсяг зареєстрованої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати у бюджетній сфері по району складає 9 449,1 тис. гривень, в т.ч. по закладах охорони здоров’я – 8 937,7 тис. грн.

Також проаналізовано використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури Космацької та Яблунівської об’єднаних територіальних громад, які складають всього 22 відсотки.

Керівники ОТГ поінформували про стан впровадження інфраструктурних проектів, а це проведення капітальних ремонтів адмінприміщення Космацької сільльської ради, Прокуравської ЗОШ І-ІІ ст., автомобільної дороги Прокурава-Шепіт на відрізку с. Брустурів, придбання спецтехніки та проведення робіт з розроблення генерального плану та плану зонування території населених пунктів, які входять в ОТГ.

Проведення таких робіт як пріоритет для всіх територіальних громад визначив голова облдержадміністрації. «Важливим завданням є розробка генпланів територій. Це має бути в пріоритеті задля ефективного залучення інвестора», – наголосив Денис Шмигаль.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *