Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Розширяє інформаційний простір для незайнятого населення виїзна акція мобільного центру


        Профорієнтаційні виїзні заходи з викори-станням мобільного центру зайнятості дають змогу наблизити  послуги служби зайнятості до кожної зацікавленої в  цьому людини.


        Профорієнтаційні виїзні заходи з викори-станням мобільного центру зайнятості дають змогу наблизити  послуги служби зайнятості до кожної зацікавленої в  цьому людини.

Важливе місце у забезпеченні профорієнтаційного обслуговування населення займає професійна інформація.
 З метою здійснення інноваційних підходів в організації роботи, 07 серпня 2013 року Надвірнянським районним центром зайнятості організована та проведена виїзна акція мобільного центру в селіах Назавизів та Фитьків.
Метою проведення заходу було інформування населення про послуги служби зайнятості, новації Закону України «Про зайнятість населення», стан ринку праці Надвірнянського району, надання інформації про вільні робочі місця на ринку праці, можливість навчання та підвищення кваліфікації за сприянням служби зайнятості.
Для жителів села Назавизів головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних – Анжела Ментинська інформувала про послуги служби зайнятості, зупинилась на основних нововведеннях Закону України «Про зайнятість населення», отримання ваучера шляхом перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для підвищення конкурентоспроможності громадян віком старше 45 років.
Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Ганна Скрипник розповіла про можливості оперативного підбору робітничих кадрів для працевлаштування на актуальні вакансії, організацію їх професійного навчання шляхом стажування безпосередньо на підприємстві під конкретне замовлення роботодавця.
Спеціаліст  з профконсультаційної роботи Уляна Півторанюк проінформувала присутніх на мобільній акції в селі Фитьків про послуги служби зайнятості, трудове законодавство, реальний ринок праці, перелік професій та спеціальностей і їх актуальність у конкретному регіоні, використавши «Барометр професій».
Під час роботи мобільного центру спеціалісти Надвірнянського центру зайнятості відповідали на запитання жителів села, які здебільшого стосувалися наявності вільних робочих місць на підприємствах, в установах та організаціях міста й району.
Оксана Дорошенко – заступник начальника відділу профорієнтації та профнавчання Івано-Франківського обласного центру зайнятості, яка була присутня на мобільній акції подякувала фахівцям за проведену роботу та висловила побажання всім запрошеним громадянам досягти успіху в поставленій меті щодо пошуку роботи, повіривши у власні сили. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *