Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар-навчання голів

                                            

                                            
13 вересня 2012 року  відбувся семінар-навчання голів сільських та селищних рад та голів територіальних виборчих комісій. Проводив навчання керівник апарату райдержадміністрації Василь Гуменюк.    
В обговоренні питання

  1. Про забезпечення інвестиційної, науково-технічної та інноваційної діяльності для вирішення питань соціально-економічного розвитку територій району та порядок написання інвестиційних проектів",

взяли участь перший заступник директора департаменту облдержадміністрації Василь Насадюк, працівники відділу євроінтеграції та інвестицій облдержадміністрації Зиновій Мазур та Наталія Труханівська, представник ДБУ "Івано-Франківський регіональний центр інвестицій і розвитку" Наталія Кобельчак. 

Начальник відділу реєстру виборців Мирослав Гільтайчук ознайомив з постановами ЦВК щодо складання та подання списків виборців, дав роз’яснення щодо внесення громадян в списки виборців.

Начальник відділу агропромислового розвитку РДА Михайло Клюфінський ознайомив присутніх про виконання постанови КМУ від 23.04.2012 року № 342 “Про здачу документів на отримання дотації населенням за молодняк ВРХ”. Про виконавську дисципліну в роботі з документами органів влади вищого рівня, власних рішень та розпоряджень доповідала Мар'яна Ткачук– головний спеціаліст сектору контролю РДА. Про уточнення  видаткової та дохідної частини бюджетів територіальних громад  доповіла Леся Свідрак   – заступник начальника фінансового управління РДА, начальник бюджетного відділу фінансового  управління РДА.Заступник керівника апарату РДА,  начальник організаційного відділу апарату РДА Михайло Тимчишин ознайомив присутніх з питанням: "Про забезпечення виборчих дільниць необхідним інвентарем".


0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *