Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар-навчання голів профспілкових організацій


    В райдержадміністрації відбувся районний семінар-навчання голів профспілкових організацій працівників державних установ та профспілкового активу.


    В райдержадміністрації відбувся районний семінар-навчання голів профспілкових організацій працівників державних установ та профспілкового активу.
З вступним словом виступив голова райкому профспілки Богдан Вінтоняк. В семінарі-навчанні взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук та голова обкому профспілки працівників державних установ Ніна Гушпіт. Центральний комітет профспілки працівників держустанов України нагородив Богдана Вінтоняка відзнакою профспілки за активну участь у діяльності профспілки, значну роботу щодо соціально-економічного та трудового захисту членів профспілки, посиленні ролі первинних профспілкових організацій в житті трудового колективу та з нагоди ювілейної дати з дня народження.
З оцінкою основних питань виступила Ніна Гушпіт, яка детально розповіла про розвиток соціального діалогу, зазначивши: «Керівники держустанов і виборні профспілкові органи спільно вирішують усі важливі соціальні питання за допомогою діалогу. Це стосується і тимчасових проблем, які сьогодні ще мають місце у питаннях заробітної плати, преміювання, надання матеріальних допомог».
Про фінансову діяльність районної профспілкової організації працівників державних установ та складання профспілкових кошторисів, організацію контролю за сплатою профспілкових внесків доповіла скарбник райкому профспілки Лідія Немкович.
Загалом семінар-навчання пройшов досить конструктивно.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *