Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар – навчання міського, селищних, сільських голівГолова райдержадміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Василь Попович, радник голови райдержадміністрації Іван Тодорук прийняли участь  у проведенні  навчання-семінару  з  головами    сільських, селищних, міської рад  району, що відбувся  31 березня 2015 року в залі райдержадміністрації.
Головував на  семінарі перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький.
В порядок денний семінару наради було включено питання:           
З першого питання про благоустрій населених пунктів та проведення передвеликодньої толоки доповідав Тарас Угринчук начальник відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства райдержадміністрації. Також він поінформував, що згідно обласного розпорядження №170 «Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», де вказані чітко заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах та на прилеглих до них територіях, приведення в належний санітарний стан прибережних захисних смуг вздовж річок, автобусних зупинок, вказівних та інформаційних знаків, створення зелених насаджень, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ.
Міський голова Зіновій Андрійович анонсував проведення загальноміської толоки.  
З другого питання про  запобігання незаконному забору піщано-гравійної суміші з русел річок, що знаходяться на території Надвірнянського району доповів помічник прокурора  Борис Дронів. Працівники прокуратури закликали до співпраці та вчасного оповіщення правоохоронних органів у випадках незаконного забору піщано-гравійної суміші.

Обговорили під час семінару питання децентралізації, добровільного об’єднання громад та створення органу самоорганізації населення. З даного питання ознайомив присутніх з основними аспектами Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», поінформував про додаткові завдання і функції органів виконавчої влади у зв'язку з набранням чинності цього закону, державну підтримку добровільного об'єднання територіальних громад радник Прем’єр-Міністра України Василь Куйбіда.
Йшлося також про мобілізацію в АТО, про призов на строкову службу. Про це доповідав Олександр Матьошко – військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського військового комісаріату.
Під час засідання обговорили стан доріг та їх ремонт в Надвірнянському районі. Начальник філії «Надвірнянський райавтодор» Віктор Зінкевич  наголосив, що цього року кошти на ремонт доріг місцевого значення, а це сума понад мільйон гривень, виділяються з Укравтодору.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *