Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар – навчання з міським, селищними та сільськими головами, а також з актуальних питань району

  

  
04 квітня 2017 року у райдержадміністрації відбувся семінар-навчання міського, селищних, сільських голів, участь у якому взяв голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, перший заступник голови РДА Іван  Тодорук, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, керівник апарату Микола Кравчук та заступник голови районної ради Ігор Писклинець.
На семінарі були присутні міський, селищні, сільські голови, секретарі сільських рад, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.
Розглянуто питання щодо участі міською, селищними, сільськими радами в ремонті доріг загального користування, державного та місцевого значення інформували начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Василь Уніят і заступник начальника Служби автомобільних  доріг в Івано-Франківській області Олександр Голод. У 2017 році за рахунок коштів державного бюджету планується проведення ремонту доріг Львів – Мукачево, Делятин –Раківчик та Надвірна–Івано-Франківськ орієнтовні обов’язкові суми співфінансування з місцевих бюджетів  4.87 млн. грн. Рекомендовано міському, сільським, селищним головам прийняти рішення та забезпечити в повному обсязі співфінансування ремонту доріг, які проходять через території даних населених пунктів.   
Обговорено питання щодо участі органів місцевого самоврядування району  у восьмому обласному конкурсі проектів і програм місцевого самоврядування. Богдан Зеленчук та Ігор Писклинець наголосили на необхідності активізації роботи щодо написання та подання проектів на конкурс. Прийом проектів здійснюється з 01.04.2017 по 31.08.2017 року. В ході засідання ознайомлено з вимогами восьмого конкурсу. Окрім того, оголошено шостий обласний конкурс «Громада кращого довкілля», «Краща спортивна громада» та «Краща етнокультурна громада».
Про поновлення нормативної-грошової оцінки населених пунктів району доповів заступник начальника управління, начальник відділу у  Держгеокадастру у Надвірнянському районі та м. Яремчому  Іван Забронський, який зазначив, що плата за землю, а саме – земельний податок та орендна плата є одним з суттєвих надходжень в бюджети місцевих рад. Визначення ставок земельного податку та орендної плати регулюється Податковим кодексом України, відноситься до повноважень сільських, селищних рад та може становити до 12% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок. На території Надвірнянського району проведено нормативну грошову оцінку усіх населених пунктів. Відповідно до Закону України «Про оцінку земель» поновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів проводиться не рідше ніж 1 раз на 5-7 років.
Також заслухали інформацію про стан протипожежного водопостачання, стан недопущення спалювання сухої рослинності на території району та створення добровільних пожежних дружин на території району, їх залучення до гасіння пожеж.
  
  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *