Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар-навчання щодо кібербезпеки в інфопросторі

Сьогодні для працівників структурних підрозділів райдержадміністрації проведено семінар-навчання щодо значимості онлайн-безпеки в сучасному інфопросторі.
Старший оперуповноважений відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України капітан поліції Назар Клюфінський презентував проєкт “BRAMA”, який створений для протидії дезінформації, захисту медіа простору від російської пропаганди та незаконному контенту в інформаційному просторі.
 Під час тренінгу проведено роз’яснення основних вимог інформаційної гігієни в кіберпросторі, протидії онлайн-шахрайствам в мережі Інтернет.
Назар Клюфінський наочно та доступно довів до присутніх основні питання семінару:
захист персональних даних в умовах воєнного стану;
Основні вимоги інформаційної гігієни в кіберпросторі та безпеки в соціальних мережах та мобільних додатках: Telegram, Whatsapp, Instagram, Facebook, Opera, Google Chrome, та принцип збереження облікових записів та паролів, надійність їх захисту;
протидія типовим видам онлайн – шахрайств в мережі Інтернет, таких як: збір коштів для ЗСУ або отримання допомоги від ООН, телефонне шахрайство;
 ІР телефонія, купівля-продаж неіснуючих товарів на інтернет-платформах, взлом поштових скриньок та акантів у соціальних мережах та шляхи їх уникнення;
шкідливість фішингових посилань, сайтів, посилань та телеграм-канали з метою недопущення та компрометації даних серед населення.
Старший оперуповноважений відділу протидії кіберзлочинам Назар Клюфінський відповів на низку питань присутніх, які виникли в процесі цікавого, актуального та інформативного тренінгу.
Варто зазначити, що кібербезпека – це еволюція інформаційної безпеки, яка стимулює продуктивність і впровадження інновацій, що дає користувачам змогу впевнено працювати та спілкуватись онлайн.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *