Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар з орієнтації на військову службу за контрактом у Збройних силах України

Питання працевлаштування та достойних заробітних плат мабуть одне із самих найгостріших питань для безробітної особи. Як варіант вирішення даного питання, Надвірнянський районний центр зайнятості пропонує безробітним влаштовуватись на службу до Збройних сил України за контрактом. Служба в збройних силах завжди була почесною місією для чоловіків будь – якої держави. З огляду на ситуацію, яка відбувається в нашій державі, захист Вітчизни, її цілісності та суверенітету став не тільки конституційним обов’язком, а й справою честі кожного громадянина України.
З цією метою Надвірнянським районним центром зайнятості 30 березня 2016 року був проведений профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. На даний захід був запрошений заступник військового комісара, начальник відділення комплектування Надвірнянського РВК Андрій Левицький.
Розпочав захід Володимир Петрішак — директор базового центру зайнятості, який  розповів про можливість працевлаштування на військову службу за контрактом. “На виконання Державної програми переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом, серед шукачів роботи, зокрема молоді  – це можливість отримати перспективне робоче місце” – наголосив керівник.
Андрій Левицький розповів  про  умови проходження контрактної служби та потреби у кадровому складі військових частин регіону, умови комплектування Збройних Сил України, акцентував про військовий обов’язок перед Батьківщиною та патріотизм. 
Іванна Зінченко профінформувала простан ринку праці регіону, ознайомила з переліком професій та спеціальностей, що потребують Збройні сили України.
Безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, адже військова служба за контрактом допоможе вирішити проблему працевлаштування та відстояти право українського народу на свободу та незалежність, гідність і справедливість та європейські цінності.
 
Відділ активної підтримки безробітних
Надвірнянського районного центру зайнятості
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *