Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар з викладачами предмету «Захист Вітчизни»

В Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 під керівництвом заступника військового комісара Надвірнянського районного військового комісаріату підполковника Володимира Козака відбувся семінар-навчання з викладачами предмета «Захист Вітчизни».

Про завершення приписки до призовної дільниці та проблемні питання озвучив офіцер відділення комплектування районного військового комісаріату Андрій Пітчук, забезпечення навчально-матеріальної бази, зразками навчальної зброї та боєприпасів, проведення 3-х денних зборів з учнями – випускниками шкіл та стрільб з бойової зброї доповідав підполковник Володимир Козак. Начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Андрій Левицький звернув увагу викладачів на питання військово-патріотичного виховання молоді на сьогоднішній час.

Методист інформаційно-методичного центру відділу освіти райдержадміністрації Олександр Григоренко, організатор семінару, висловив щиру подяку заступнику директора Прикарпатського військово-спортивного ліцею полковнику Миколі Куцаню, який ознайомив присутніх з переліком вищих військово-навчальних закладів та умови вступу до них і на завершення запросив всіх присутніх взяти участь в першому етапі всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», яка відбудеться на теренах нашого району в кінці квітня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *